Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Porovnat Košík

  Adler Lignovit - Lasur W30 4 L

  Pro zobrazení informací je nutné být přihlášený

  Cena je pouze orientační. Pro zjištění aktuální ceny nás, prosím, kontaktujte na e-mailu prodej@prozk.cz nebo na tel. čísle +420 585 241 042. Děkujeme za pochopení.

  Jednotka: ks
  Kód: 34813
  Značka: Adler

  Popis výrobku:

  - vodou ředitelná, tenkovrstvá lazura na dřevo pro použití v průmyslu a živnostenském podnikání, na bázi disperzí akrylátových a alkydových pryskyřic. Dobrá odolnost vůči povětrnostním vlivům, stejnoměrné odbourávání při vystavení povětrnosti.

  - natřený povrch je chráněn proti modrání a napadení plísnĕmi. Vyznačuje se velmi dobrou zpracovatelností, natřené povrchy nejsou náchylné ke slepování.

  Použití:

  - rozměrově nestabilní resp. málo stabilní dřevěné dílce v exteriéru a interiéru, jako jsou např. profilové desky nebo balkónové dílce. Produkt není vhodný pro přímý kontakt s potravinami a krmivy ani pro aplikaci na dřevo, které je v trvalém kontaktu s půdou nebo vodou.

  Obvykle 2 x Lignovit Lasur 53135 ff, mezi nátěry povrch zlehka přebruste brusivem zrnitosti 280. Pokud se vyžaduje ochrana před modráním (B, zkouška podle EN 152-1), dřevokaznými houbami (P, zkouška podle EN 113) a napadením hmyzem (Iv, zkouška podle EN 46), povrch nejprve naimpregnujte přípravkem Lignovit Imprägniergrund 53134 (nanášené množství při normové zkoušce činí 200 g/m2 , certifikát č. 2/05).