Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Porovnat Košík

  Tikkurila


   

  STAVEBNICTVÍ

  Produkty na celý dům

  Přinášíme rozsáhlé portfolio barev, nářadí a lepidel pro malíře, řemeslníky, či domácí kutily. Sestává se z barev, laků, mořidel, lazur, emailů, omítek a speciálních dekorativních produktů od ekonomicky široce dostupných až po produkty vyznačující se prémiovou kvalitu. Jsou určené na natírání stěn a stropů, vnitřních i vnějších kovových povrchů, a také dřevěných povrchů jako jsou parkety, obklady stěn, nábytek, dřevěná zábradlí či ploty.

  Široké spektrum produktů pro stavebnictví zahrnuje i omítky a barvy na fasády. Produkty jsou navíc dostupné v tisících odstínech, díky sofistikovanému tónovacímu systému.

   

  STROJÍRENSKÝ PRŮMYSL

  Výroba, údržba, mosty

  Dodáváme produkty určené k profesionální aplikaci ve strojírenské výrobě, jejichž kvalita a dlouhověkost poctivě poslouží k údržbovým nátěrům v podnicích, městech a obcích, ochraně polnohospodářských strojů, a zabezpečí dlouhotrvající nátěry u mostů, nádraží, ocelových konstrukcí. Také zajišťujeme speciální produkty pro pitnou vodu a odpadové hospodářství.

  Nátěrové systémy se vyznačují rychlým schnutím, vhodným pro vysokou produktivitu výroby. Díky tónovacímu systému Temaspeed si můžete vybrat z rozsáhlé palety odstínů, a to vše s možností dodávky malého množství bez potřeby vytvářet skladové zásoby.

   

  DŘEVAŘSKÝ PRŮMYSL

  Okna, dveře a nábytek

  Profesionální nátěrové hmoty, lepidla a nářadí pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl. Produktové portfolio pokrývá výrobu eurooken a dveří, interiérového nábytku, dřevěných a srubových domů, a také údržbových nátěrů pro bednění a dřevěné konstrukce.

  Nátěrové systémy se vyznačují rychlým schnutím, vhodným pro vysokou produktivitu výroby. Zásluhou tónovacího systému si můžete vybrat z rozsáhlé škály odstínů, a to vše s možností dodávky malého množství bez potřeby vytvářet skladové zásoby.